SDG 17 Partnerschap

De Duurzame Ontwikkelingsdoelstellingen (SDG) kunnen enkel gerealiseerd worden met een sterk engagement voor internationale partnerschappen en samenwerking. Hoewel de officiële ontwikkelingshulp van de ontwikkelde landen tussen 2000 en 2014 met 66% is gestegen, blijven humanitaire crises door conflicten of natuurrampen financiële middelen en hulp vergen. Verscheidene landen hebben ontwikkelingshulp nodig om de groei en handel te stimuleren.

Doelstelling 17 Versterk de implementatiemiddelen en realiseer het wereldwijd partnerschap voor duurzame ontwikkeling.

Stappen gezet door Treur Kaas

  • Inkoop bij duurzame partijen zoals Cono en de Mèkkerstee;
  • Samenwerkingen lokale ondernemers uit de regio om de lokale economie te steunen;
  • Samenwerking met CNO (Crisis Nood Opvang) om mensen een veilige werkplek te bieden;
  • Eenmaal per jaar gaan we met alle medewerkers een dag meehelpen bij meerdere projecten tegelijk, van Stichting Present;
  • Steunen van Stichting Ontmoeting;
  • Middels een lidmaatschap leveren we een financiële bijdrage voor betere kinderbescherming tegen o.a. uitbuiting & armoede in ontwikkelingslanden (Woord en Daad Regio Ondernemers).

 Doelen korte termijn <2jr.:

  • Mogelijkheden World Servants projecten bekend maken onder personeel. Met nadruk dat Treur Kaas hierin kan supporten;
  • Klanten informeren over mogelijkheden World Servants;
  • Kaasacties op onze voorverkooplijsten koppelen aan een goed doel. (Bijvoorbeeld: Per XX kg een X bedrag doneren aan een goed doel);
  • Een donatie aan goed doel toevoegen als optie beurscadeau.